MUDr. Stanislav Rössler

Ordinace MUDr. Rösslera je zavedeným pracovištěm. Pomocí biorezonančního přístroje Bicom své pacienty doktor Rössler léčí již třináctý rok.

MUDr. Stanislav Rössler vystudoval lékařskou fakultu v Hradci Králové. Po absolvování působil 10 let jako vojenský lékař, následujících 8 let pracoval jako obvodní lékař. Časem poznával hranice klasické západní medicíny a začal se seznamovat s tzv. alternatívní medicínou: akupunkturou, Su-Jok akupunkturou, homeopatií a  reflexní terapií. V roce 1996 začal pracovat s přístrojem Bicom.

Postupem let získal nejen mnoho zkušeností jak a s čím vším je možné pacientům pomoci, ale ke zdokonalení a zkvalitnění došlo i u samotných přístrojů. V současnosti léčíme s nejmodernějším přístrojem Bicom optima.

Našimi pacienty jsou děti téměř od narození až po lidi pozdního důchodové věku.

Terapie Bicom je bezbolestná, bez vedlejších účinků. Je možné ji kombinovat jak s jinými druhy alternatívní medicíny, tak s klasickou západní medicínou.

Ordinace MUDr. Rösslera
Olomouc 77200, ul. tř. Kosmonautů 8

MUDr. Eva Brugošová

Biorezonanciu aplikujem v tejto oblasti: závislosti na nikotín, kávu, alkohol, alergie, únavový syndróm, akútne a chronické problémy dýchacích, tráviacich, močovo pohlavných, pohybových, kožných a iných orgánových systemov. Testovanie liekov, potravín a doplnkov výživy.

MUDr. Eva Brugošová, Pracovisko: Levoča, Železničný riadok 2
špecializácia : tuberkulóza a pľúcne choroby biorezonancia od 7.5. 2008

DALŠÍ REFERENCE ZDE